Wedstrijdkalender

Op deze pagina staan de wedstrijd aanschrijvingen en de uitslagen. De wedstrijd aanschrijvingen verschijnen uiterlijk twee weken voor de datum van de wedstrijd op deze pagina.

Bekijk hier de Wedstrijdkalender seizoen 2019-2020

De uitnodigingen en uitslagen zijn onderstaand te vinden.

Datum Soort wedstrijd Plaats Uitnodiging Uitslag Verslag
           
21-sep-19 Regio West Competitie deel 1 Alblasserdam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
28-sep-19 Minioren – Junioren Circuit deel 1 Rozenburg Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
5-okt-19 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Hardinxveld-Giessendam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
12-okt-19 Regio West Competitie deel 2 Alblasserdam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
19-okt-19 Limietwedstrijd deel 1 Oud-Beijerland Uitnodiging
Inschrijving
Totaal
Persoonlijk
Verslag
26-okt-19 Junioren – Jeugd – Senioren deel 1 Sliedrecht Uitnodiging
Inschrijving
Totaal
Persoonlijk
Verslag
2-nov-19 Nationale Zwemcompetitie deel 2 Sliedrecht Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
9-nov-19 Regionale Minioren Clubmeet deel 1 Dordrecht Programma Totaal
Persoonlijk
Verslag
30-nov-19 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Gorinchem Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
14-dec-19 Minioren – Junioren Circuit deel 2 Spijkenisse Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
 
20-dec-19 Ready to Race Middelharnis Uitnodiging Totaal  
11-jan-20 Nationale Zwemcompetitie deel 3 Sliedrecht Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
18-jan-20 Minioren – Junioren Circuit deel 3 Rozenburg Uitnodiging    
23/26-jan-20 ONK Masters Rotterdam Inschrijving    
25-jan-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 2 Sliedrecht Uitnodiging    
1-feb-20 Regio West Competitie deel 3 Alblasserdam Uitnodiging    
8-feb-20 Regionale Minioren Clubmeet deel 2 Dordrecht      
15-feb-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 3 Oud-Beijerland      
22-feb-20 Limietwedstrijd deel 2 Papendrecht      
29-feb-20 Lange afstands wedstrijd Sommelsdijk      
7-mrt-20 Regio West Competitie deel 4 Papendrecht      
14-mrt-20 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Sliedrecht      
21-mrt-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 4 Oud-Beijerland      
28-mrt-20 Minioren – Junioren Circuit deel 4 Rozenburg      
4-apr-20 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Barendrecht      
11-apr-20 SwimCup Eindhoven / Junior Cup Eindhoven      
2-mei-20 Limietwedstrijd deel 3 Alblasserdam      
9-mei-20 Minioren – Junioren Circuit deel 5 Spijkenisse      
16-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan        
17-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan        
23-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan        
24-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan        
6-jun-20 Regio Minioren Finales        
13-jun-20 Eilandbeker 2020 Dirksland      
20-jun-20 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Oud-Beijerland      
27-jun-20 Doetse Kom Bokaal Giessenburg