Wedstrijdkalender

Op deze pagina staan de wedstrijd aanschrijvingen en de uitslagen. De wedstrijd aanschrijvingen verschijnen uiterlijk twee weken voor de datum van de wedstrijd op deze pagina.

Bekijk hier de Wedstrijdkalender seizoen 2019-2020

De uitnodigingen en uitslagen zijn onderstaand te vinden.

Datum Soort wedstrijd Plaats Uitnodiging Uitslag Verslag
21-sep-19 Regio West Competitie deel 1 Alblasserdam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
28-sep-19 Minioren – Junioren Circuit deel 1 Rozenburg Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
5-okt-19 Nationale Zwemcompetitie deel 1 Hardinxveld-Giessendam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
12-okt-19 Regio West Competitie deel 2 Alblasserdam Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
19-okt-19 Limietwedstrijd deel 1 Oud-Beijerland Uitnodiging
Inschrijving
Totaal
Persoonlijk
Verslag
26-okt-19 Junioren – Jeugd – Senioren deel 1 Sliedrecht Uitnodiging
Inschrijving
Totaal
Persoonlijk
Verslag
2-nov-19 Nationale Zwemcompetitie deel 2 Sliedrecht Uitnodiging Totaal
Persoonlijk
Verslag
9-nov-19 Regionale Minioren Clubmeet deel 1 Dordrecht Programma Totaal
Persoonlijk
Verslag
30-nov-19 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Gorinchem Uitnodiging
14-dec-19 Minioren – Junioren Circuit deel 2 Spijkenisse
Kerstvakantie Kerstvakantie Kerstvakantie
11-jan-20 Nationale Zwemcompetitie deel 3 Sliedrecht
18-jan-20 Minioren – Junioren Circuit deel 3 Rozenburg
25-jan-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 2 Sliedrecht
1-feb-20 Regio West Competitie deel 3 Alblasserdam
8-feb-20 Regionale Minioren Clubmeet deel 2 Dordrecht
15-feb-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 3 Oud-Beijerland
22-feb-20 Limietwedstrijd deel 2 Papendrecht
29-feb-20 Lange afstands wedstrijd Sommelsdijk
7-mrt-20 Regio West Competitie deel 4 Papendrecht
14-mrt-20 Nationale Zwemcompetitie deel 4 Sliedrecht
21-mrt-20 Junioren – Jeugd – Senioren deel 4 Oud-Beijerland
28-mrt-20 Minioren – Junioren Circuit deel 4 Rozenburg
4-apr-20 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Barendrecht
11-apr-20 SwimCup Eindhoven / Junior Cup Eindhoven
2-mei-20 Limietwedstrijd deel 3 Alblasserdam
9-mei-20 Minioren – Junioren Circuit deel 5 Spijkenisse
16-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan
17-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan
23-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan
24-mei-20 Regiokampioenschappen lange baan
6-jun-20 Regio Minioren Finales
13-jun-20 Eilandbeker 2020 Dirksland
20-jun-20 Meerkamp met ZOB/ZPB/PCG Oud-Beijerland
27-jun-20 Doetse Kom Bokaal Giessenburg